Кафедра викладачів фізичного виховання

 

 

Завідувач кафедри фізичного виховання

Суворова Тетяна Іванівна призначена завідувачем кафедри фізичного виховання з 27 квітня 2016 року.

Кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент.

 

Історія

 

1999 р. у Луцькому педагогічному коледжі було відкрито спеціальність "Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура”, а  2003 р. її акредитовано за І рівнем.

Першим керівником відділення «Фізичне виховання» був І. Г. Орлов – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, суддя першої категорії з легкої атлетики (1999-2007 рр.). З 2007 р. і до 2016 р. відділення очолював заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер з волейболу В. Й. Тарасюк. Саме за його керівництва спортсмени коледжу здобули великий авторитет на міських, обласних, усеукраїнських і міжнародних змаганнях. За його ініціативи та безпосереднього керівництва почалося активне створення спортивного клубу «Олімп», оновлення спортивних об’єктів  та проведення цікавих спортивних змагань. Високий рівень професійної компетентності проявляв голова кафедри викладачів фізичного виховання коледжу В. В. Ковальчук – спеціаліст I категорії.

 

Склад кафедри

        Процес професійної підготовки майбутніх фахівців з фізичної культури згідно з навчальним планом забезпечуватимуть кадри з вченими званнями та базовою освітою, необхідною для організації якісної роботи зі студентами. Загальне виконання навчального плану забезпечуватимуть 34 викладачі, з яких – 1  доктор наук, професор, 1 – Заслужений тренер України, 1 – професор, 13 кандидатів наук. З них за основним місцем роботи працює 14 осіб.

Науково-методична робота

Викладачі кафедри  відомі в області та за її межами своїми науковими працями. Авторські підручники, навчальні посібники та монографії з теорії та методики фізичного виховання, фахових методик, упроваджуються в навчальний процес ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. За два останні роки вийшло друком 46 праць, з яких 15 – статті у наукових фахових виданнях та збірниках матеріалів конференцій, семінарів, педагогічних читань, 31 – методичні та навчальні посібники, збірники тестових завдань, методичні рекомендації.

Активну і вагому участь у науковому житті кафедри беруть студенти. Вони виступають ініціаторами, організаторами й учасниками різноманітних наукових форумів (конференцій, читань, диспутів, семінарів) міського, обласного та всеукраїнського рівнів. Візитною карткою відділення є щорічний конкурс педагогічної майстерності «Інновації у фізичному вихованні»,  науково-практична конференція «Мультимедійна підтримка сучасного уроку фізкультури». Щороку захищається 35-38  цікавих курсових робіт (проектів).

Студенти також мають змогу реалізувати власні зацікавлення у різних наукових гуртках. На відділенні «Фізичне виховання» створений гурток «Джерело ідей» (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, заслужений учитель України Н. Денисенко).

Майбутні учителі фізичної культури – спеціалісти, які мають право  продовжити своє навчання на однакових умовах з випускниками інших навчальних закладів такого ж рівня. Тому після закінчення коледжу молодший спеціаліст спеціальності 017 "Фізична культура і спорт”  може отримати освіту за освітньо-професійними програмами "бакалавр” або "спеціаліст”  на базі університетів та педагогічних інститутів стаціонарно, у заочній, або екстернатній формах. Сьогодні випускники нашого відділення успішно працюють у науковій та освітянській здоров’язбережувальній  сферах.  

 

Навчально-виховна робота

Знаменними подіями в житті кафедри стали обласні, всеукраїнські та міжнародні змагання з різних видів спорту. Упродовж 23 років організовується Міжнародний волейбольний турнір "Волинь зустрічає друзів”; протягом 12 років – обласний турнір з баскетболу "Золота осінь” та легкоатлетичні змагання серед першокурсників "Наші надії”.

У коледжі працюють спортивні секції з баскетболу, легкої атлетики, волейболу, настільного тенісу, футболу, плавання, шахів, шашок, ритмічної й атлетичної гімнастики та ін. Секційною роботою охоплено 98 % студентів відділення «Фізичного виховання». Серед студентів відділення є кандидати у майстри спорту і майстри спорту України, члени збірної  України  з різних видів спору, гравці суперліги та члени юнацьких збірних команд Волині з ігрових видів спорту

Життя колективу кафедри – цікаве та багатогранне, викладачі вміють працювати, створювати умови для професійного розвитку студентів і святкувати урочисті події. Любов і повага до професії вчителя фізичної культури, прагнення підвищити рівень професійної компетенції студентів – майбутніх учителів як представників оздоровчої галузі України об’єднують усіх.

Луцький педагогічний коледж (сайт-архів)
Проспект Волі 36
м. Луцьк
Волинська область 43010

Телефон:
Директор: (0332) 77-06-59
Приймальна комісія: (0332) 24-81-50
Гаряча лінія Міністерства освіти і науки України (044) 481-32-15
Телефон довіри (0332) 72-12-17
E-mail:
lpk@ua.fm

ЛПК © 2009 - 2018

Хостинг від uCoz

Новий сайт
Луцького педагогічного коледжу
lpc.org.ua