ТЕМА: ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КІНОКЛУБУ

Переглядів : 182

           16жовтня 2015 року в кіноклубі медіа-просвіти з прав людини DОCUDAYS UA при Центрі гендерної освіти Луцького педагогічного коледжу пройшов показ та обговорення документального фільму «Хоттабич и его команда»(2014-2015 р.) режисера Сергія Лисенко для студентів напряму підготовки «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта» за участі викладачів кафедри суспільних дисциплін. Спеціальними гостями були запрошені на перегляд фільму журналісти та волонтери Ірина Мусій та Мирослав Ватащук.

            Фільм – про хлопців і дівчат із команди Хоттабича, волонтерів в медичній справі, які не раз потрапляли під обстріли та ризикували власним життям заради порятунку поранених бійців. Ілля Лисенко, він же Хоттабич, в минулому сталевар і фінансовий директор, після Майдану поїхав до зони АТО як медик-волонтер. За рік війни зумів створитикоманду із п’яти екіпажів, які вивозять поранених із найгарячіших точок фронту.

            Після перегляду фільму говорили про цінності та переконання, якими керуються волонтери; з’ясовували, чим, на думку студентів, керуються ці люди, заради чого ризикують власним життям.

            Змістовними, емоційно-хвилюючими були виступи гостей. Ірина Мусій розповіла, що численні волонтерські групи забезпечують учасників АТО, поранених бійців і переселенців різними необхідними речами. Вона особисто разом з правозахисниками відвідувала на Сході звільнених з полону бійців і записувала свідчення того, як з ними поводились в полоні. Складно було стримувати емоції, не просто було слухати про злочини, які здійснюються по відношенню до полонених.

             Волонтерство набрали в Україні небачених досі масштабів, – зазначив Мирослав Ватащук. – Є багато активних і відповідальних волонтерів, з якими треба співпрацювати. Такі волонтери завжди звітуються про використання коштів, вони мають свій сайт. Фактично, волонтери взяли на себе функції держави із забезпечення армії, Національної гвардії, добровольчих батальйонів і військових госпіталів усім необхідним.

Всього коментарів: 0

Коментарі

Додавати коментарі мають право
лише зареєстровані користувачі.

Вхід Реєстрація

Луцький педагогічний коледж (сайт-архів)
Проспект Волі 36
м. Луцьк
Волинська область 43010

Телефон:
Директор: (0332) 77-06-59
Приймальна комісія: (0332) 24-81-50
Гаряча лінія Міністерства освіти і науки України (044) 481-32-15
Телефон довіри (0332) 72-12-17
E-mail:
lpk@ua.fm

ЛПК © 2009 - 2018

Хостинг від uCoz

Новий сайт
Луцького педагогічного коледжу
lpc.org.ua