ТЕМА: ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

Переглядів : 398

    День української писемності та мови в Луцькому педагогічному коледжі відзначено як свято національної ідентичності й духовності.

    Цьогоріч ранкове привітання зі святом розпочалось врученням вітальних листівок з «рецептами щасливого життя від словесників».

   Уже традиційною стала акція «Говорімо українською правильно!», спрямована на збагачення словника студентів та викладачів скарбами рідної мови, а також усунення мовних помилок.

   Літературно-музична композиція «Мово моя калинова» засвідчила увагу і повагу студентів до рідної мови, прагнення підвищувати рівень мовленнєвої культури.

    «Слово про рідну мову» – таку назву мала поетична сторінка свята.

   Цікаві факти з історії української писемності, а також питання сучасної мовної ситуації в Україні стали темою студентської конференції «Духовні символи України». 

    У цей день стартував також Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, мета якого – популяризувати українську мову серед молоді та об’єднати українців на шляху до духовного відродження нації.  Студенти Луцького педагогічного коледжу активно долучилися до конкурсу знавців рідної мови, 1-й етап якого був проведений 9 листопада 2017 у стінах рідного навчального закладу. Серед учасників – найкращі, найактивніші  студенти, які у конкурсних роботах проявили не лише мовні знання та творчі здібності, а й національну свідомість та активну позицію громадянина-патріота.

   

 

 

 

Всього коментарів: 0

Коментарі

Додавати коментарі мають право
лише зареєстровані користувачі.

Вхід Реєстрація

Луцький педагогічний коледж (сайт-архів)
Проспект Волі 36
м. Луцьк
Волинська область 43010

Телефон:
Директор: (0332) 77-06-59
Приймальна комісія: (0332) 24-81-50
Гаряча лінія Міністерства освіти і науки України (044) 481-32-15
Телефон довіри (0332) 72-12-17
E-mail:
lpk@ua.fm

ЛПК © 2009 - 2018

Хостинг від uCoz

Новий сайт
Луцького педагогічного коледжу
lpc.org.ua