ТЕМА: ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Переглядів : 289

   12 жовтня 2017 року в Луцькому педагогічному коледжі мали місце урочистості з нагоди Дня захисника України. Організатор заходу – кафедра суспільних дисциплін спільно з цикловою комісією викладачів народних інструментів.

   Це свято, згідно з указом Президента України 2014 року, відзначаємо 14 жовтня. Воно – всенародне, бо захисниками нашої землі є учасники національно-визвольних рухів та війн, учасники Революції гідності, добровольці і військові, волонтери.

   Під час урочистостей звучали вітання з особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови – релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним.

   Історія нашого народу – це боротьба за незалежність, війни і повстання, сльози і перемоги, незламність гетьманів і крилаті козацькі «чайки», славна Січ і подвиг героїв Крут. Це гарячі серця повстанців УПА та Героїв Небесної Сотні, це тисячі патріотів нашої держави, які зараз захищають свободу та цілісність України.

   У ході заходу глядачі були розчулені діалогом полеглих – бійця Крут і вірменина Нігояна, подякою жіноцтва українським воїнам, спогадами про випускників коледжу, котрі загинули внаслідок участі в АТО, патріотичними піснями у виконанні студентів.

   Святий обов’язок нас, нинішніх і майбутніх вчителів та вихователів, – знати історію своєї Батьківщини і всіма силами відстоювати її незалежність.

 

 

 

Всього коментарів: 0

Коментарі

Додавати коментарі мають право
лише зареєстровані користувачі.

Вхід Реєстрація

Луцький педагогічний коледж (сайт-архів)
Проспект Волі 36
м. Луцьк
Волинська область 43010

Телефон:
Директор: (0332) 77-06-59
Приймальна комісія: (0332) 24-81-50
Гаряча лінія Міністерства освіти і науки України (044) 481-32-15
Телефон довіри (0332) 72-12-17
E-mail:
lpk@ua.fm

ЛПК © 2009 - 2018

Хостинг від uCoz

Новий сайт
Луцького педагогічного коледжу
lpc.org.ua