ТЕМА: ЕКСКУРСІЯ ДО АПЕЛЯЦІЙНОГО СУДУ

Переглядів : 144

Студенти Луцького педагогічного коледжу відвідали Апеляційний суд Волинської області


   Студенти 1 курсу відділення «Музичне виховання» Луцького педагогічного коледжу 05 травня 2016 року разом із викладачем основ правознавства К.В.Олексюк відвідали Апеляційний суд Волинської області з метою підвищення рівня правової обізнаності про порядок захисту своїх прав у судах, формування поваги до судового рішення та позитивного іміджу судової влади.

   Студенти були присутні на судовому засіданні, під час якого розглядалась кримінальна справа про вчинення злочину за ст.187 КК України (Розбій) при цьому отримали навички по складанню процесуальних документів та їх розгляду у судових засіданнях.

   Студенти оглянули зали судових засідань, в яких розглядаються кримінальні і цивільні справи, побачили місця, де тримають підсудних під час конвоювання їх до суду, а також студенти побували в музеї Апеляційного суду, де його працівники розповіли про історію створення суду, про його особливості та специфіку діяльності.

   У результаті проведеного заходу студенти засвоїли зміст процесуальних норм та ознайомились зі структурою системи судів загальної юрисдикції.

Всього коментарів: 0

Коментарі

Додавати коментарі мають право
лише зареєстровані користувачі.

Вхід Реєстрація

Луцький педагогічний коледж
Проспект Волі 36
м. Луцьк
Волинська область 43010

Телефон:
Директор: (0332) 77-06-59
Приймальна комісія: (0332) 24-81-50
Гаряча лінія Міністерства освіти і науки України (044) 481-32-15
Телефон довіри (0332) 72-12-17
E-mail:
lpk@ua.fm

ЛПК © 2009 - 2017

Хостинг від uCoz

Сайт знаходиться на реконструкції!
Поступове оновлення дизайну модулів
Вибачте за тимчасові незручності.