ТЕМА: ГЕНДЕРНИЙ ХАКАТОН

Переглядів : 285

   15 - 17 червня 2017 року в Сумському державному університеті відбувся «Гендерний хакатон: технології й медіа в досягненні гендерної рівності». Результатами роботи є запропоновані та презентовані ідеї учасників/учасниць заходу:

– мобільний додаток «Зберегти соціальні зв’язки», орієнтований на створення вільного від насильства середовища для рівної самореалізації чоловіків і жінок;

– мобільний додаток «Тут і зараз», який об’єднає волонтерів і людей з обмеженими можливостями;

– тестовий ігровий мобільний додаток «Якими ви будете в 40 років», що сприятиме подоланню гендерних стереотипів серед молоді.

   Під час хакатону учасниці й учасники не лише випробували власні сили в реалізації ідей, а й узяли участь в освітній програмі: експертних обговореннях проблем гендерної рівності, гендерної дискримінації, ролі осередків гендерної освіти у виші.

   До заходу долучились представниці та представники 15 ВНЗ України з різних регіонів, у тому числі й Центр гендерної освіти Луцького педагогічного коледжу, де представили результати роботи ЦГО та  гендерного аудиту безпеки території навколо гуртожитку ЛПК.

   Організатори заходу: Всеукраїнська мережа осередків гендерної освіти, Представництво фонду імені Фрідріха Еберта в Україні, Сумський державний університет, спільно з ІТ-компанією CPCS (м. Суми).

 

 

Всього коментарів: 0

Коментарі

Додавати коментарі мають право
лише зареєстровані користувачі.

Вхід Реєстрація

Луцький педагогічний коледж (сайт-архів)
Проспект Волі 36
м. Луцьк
Волинська область 43010

Телефон:
Директор: (0332) 77-06-59
Приймальна комісія: (0332) 24-81-50
Гаряча лінія Міністерства освіти і науки України (044) 481-32-15
Телефон довіри (0332) 72-12-17
E-mail:
lpk@ua.fm

ЛПК © 2009 - 2018

Хостинг від uCoz

Новий сайт
Луцького педагогічного коледжу
lpc.org.ua