ТЕМА: ІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Переглядів : 199

   16 травня 2017 року в рамках Днів науки Луцького педагогічного коледжу відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Національна освіта в стратегіях соціокультурного вибору:теорія, методологія, практика».

   Першим імпульсом до плідної роботи було вітальне слово кандидата педагогічних наук, заслуженого працівника освіти України, директора Луцького педагогічного коледжу П. М. Бойчука. Він висловив гордість за навчальний заклад, котрий стає ініціатором подібного рівня наукових заходів та побажав учасникам змістовного та корисного обміну власними напрацюваннями.

   Пленарне засідання розпочала кандидат філософських наук, доцент, докторант Д З «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», завідувач відділення «Дошкільне виховання» Луцького педагогічного коледжу Н. В. Іванова, котра представила дослідження аналізу стратегій мислення в контексті сучасної реальності. Гості конференції – Андрій Сітовський, кандидат наук з фізичного виховання та спорту наук, ректор приватного вищого навчального закладу «Академія рекреаційних технологій та права» (м. Луцьк) та Олександр Дем’янюк, доктор історичних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи та моніторингу якості освіти Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти – презентували потужні доповіді сучасного та історичного розрізу освітньої галузі.

   Конференція працювала за шістьома напрямами: «Суспільствознавча освіта», «Мовна та іншомовна освіта», «Дитинознавство та школознавство», «Мистецтвознавча освіта», «Оздоровчо-рекреаційна освіта», «Професійна освіта».

   У ході комунікації під час секційних засідань було охоплено коло найрізноманітніших питань сучасного освітнього процесу. Йшлося про розв’язання широкого кола науково-практичних завдань: формування цілісного світогляду молодого покоління, його лінгвістичної компетентності; створення психолого-педагогічних передумов гармонійного розвитку дітей та учнівської молоді в сім’ї та закладах освіти; упровадження стратегій, програм, інновацій, технологій соціокультурного розвитку особистості, її творчого потенціалу; збереження й зміцнення фізичного, психофізичного та духовного здоров’я нації; підготовка та перепідготовка фахівців для різних освітньо-соціальних інституцій.

   Мета конференції – дослідити соціокультурні пріоритети сучасної освітньої теорії та практики, сприяти обміну досвідом у просторі наукового співтовариства – досягнута.

 

 

  

 

Всього коментарів: 0

Коментарі

Додавати коментарі мають право
лише зареєстровані користувачі.

Вхід Реєстрація

Луцький педагогічний коледж (сайт-архів)
Проспект Волі 36
м. Луцьк
Волинська область 43010

Телефон:
Директор: (0332) 77-06-59
Приймальна комісія: (0332) 24-81-50
Гаряча лінія Міністерства освіти і науки України (044) 481-32-15
Телефон довіри (0332) 72-12-17
E-mail:
lpk@ua.fm

ЛПК © 2009 - 2018

Хостинг від uCoz

Новий сайт
Луцького педагогічного коледжу
lpc.org.ua