ТЕМА: ТИЖДЕНЬ КАФЕДРИ ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

Переглядів : 278

    В період з 27 лютого по 3 березня 2017 року тривав методичний тиждень кафедри психолого-педагогічних дисциплін.    27 лютого, у рамках відкриття методичного тижня кафедри психолого-педагогічних дисциплін, відбулася презентація науково-педагогічних праць викладачів.

   Відбулася олімпіада з педагогіки, психології та дошкільних фахових методик серед студентів третіх курсів ОКР «молодший спеціаліст» відділень «Початкове навчання», «Фізичне виховання», «Музичне виховання» та студентів других курсів освітнього ступеня «бакалавр» відділень «Дошкільне виховання», «Початкове навчання», «Музичне виховання». Олімпіаду, яка стала традиційною, «відкривали» – Марія Монтессорі, Софія Русова, Боги Давньої Греції та братчики Братської школи у виконанні «дидискалів» та учасників Пайдея-театру.

   28 лютого викладачі та студенти побували у ДНЗ № 7 м. Луцька, відвідавши кондитерську «Дивосвіт» (інтегроване заняття з пріоритетом трудової діяльності).

   Наступним заходом була виховна година «Величне слово – Жінка». Студенти читали вірші, розповідали легенди, знайомили присутніх з найвідомішими жінками давньої і сучасної України.

   У бібліотеці коледжу відбулися педагогічні читання «Актуальні ідеї К. Д. Ушинського в контексті навчання та виховання учнівської молоді». Учасники педагогічного гуртка «Дидаскал» розповіли, що педагогічні ідеї К. Д Ушинського нині успішно втілюються у відродженні й розвитку національної школи, освіти, української системи виховання за участі знаних та молодих науковців.

   Конкурс «Психологічний калейдоскоп» з девізом «Психологію знати – у житті вигравати!»  продемонстрував творчий потенціал майбутніх педагогів.

   1 березня відбулася І Міжвузівська студентська науково-практична конференція ВОЛИНСЬКА ВЕСНА : ПЕРШІ ПАРОСТКИ НАУКИ, яка символічно відбулася у перший день весни. В роботі конференції взяли участь такі навчальні заклади: Луцький педагогічний коледж, Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова, Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж, Володимир-Волинський педагогічний коледж імені Агатангела Кримського, Луцький базовий медичний коледж, Коледж технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Луцький центр професійно-технічної освіти. Загалом, на конференції було 97 учасників, які представили свої наукові доробки у 94 статтях. Доповідачі торкалися питань, які є актуальними в сучасному освітньому просторі, найбільш досліджуваними виявилися такі напрямки: історико-педагогічні питання в контексті сьогодення; сучасні технології навчання та виховання дітей дошкільного віку та молодших школярів.

 

   2 березня викладачі та студенти стали активними учасниками форум-театру «Молодь і суспільство», який презентували учасники ґендерного інтерактивного театру «Дзеркало».

   На практичному занятті «Діагностика готовності до навчання в школі» з навчальної дисципліни «Основи психодіагностики» було розкрито особливості мотиваційної, емоційно-вольової та психологічної підготовки дитини до шкільного навчання.

   Інтелектуальна гра «Аукціон ідей» зі спецкурсу «Інтелектуальні ігри в початковій школі». продемонструвала методику проведення інтелектуальних ігор на уроках математики, української мови, природознавства та літературного читання.

   На тренінговому занятті «Розв’язання конфліктів та робота із самооцінкою» було розкрито переваги та недоліки конфлікту, особливості роботи з самооцінкою.

   3 березня ми розпочали з калейдоскопу українських традицій. Студентами були висвітлені театралізовані дійства обрядів сватання, заручини, весілля та хрестини.

   Педагогічний ринг «Здоров’я – найбільше благо» допоміг пригадати складові здоров’я, відкрити невідомі факти про організм та надав можливість поділитися хорошим настроєм через гру «Комплімент».

   А також цей день – день підсумків та аналізу. У дружному колі привітали студентів з участю та перемогою в олімпіаді з педагогіки, психології та дошкільних фахових методик. Провели підсумкове засідання викладачів кафедри психолого-педагогічних дисциплін «Психолого-педагогічні аспекти формування успішної особистості педагога» та обговорили свої плани на майбутнє!

Всього коментарів: 0

Коментарі

Додавати коментарі мають право
лише зареєстровані користувачі.

Вхід Реєстрація

Луцький педагогічний коледж (сайт-архів)
Проспект Волі 36
м. Луцьк
Волинська область 43010

Телефон:
Директор: (0332) 77-06-59
Приймальна комісія: (0332) 24-81-50
Гаряча лінія Міністерства освіти і науки України (044) 481-32-15
Телефон довіри (0332) 72-12-17
E-mail:
lpk@ua.fm

ЛПК © 2009 - 2018

Хостинг від uCoz

Новий сайт
Луцького педагогічного коледжу
lpc.org.ua