ТЕМА: ТИЖДЕНЬ ПРЕДМЕТНОЇ КОМІСІЇ ВИКЛАДАЧІВ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Переглядів : 272

 

 

 

 

      Справжнім  святом спорту, здоров’я і патріотичного виховання стали заходи, що були проведені в коледжі протягом 20- 24 квітня 2015 року в рамках тижня предметної комісії викладачів фізичного виховання. Відкрився тиждень спортивно-виховним заходом «Життя мов спалах», який був присвячений пам’яті випускників коледжу Артемові Карабану та Володимиру Прокопчуку, учасникам АТО. Поєднання художнього слова, патріотичної пісні та грації рухів в ході масового виступу студентів відділень «Початкове навчання» та «Фізичне виховання» створили неперевершену атмосферу заходу. Перемога в цей день в спортивних змаганнях серед юнаків-студентів 1-4 курсів відділення «Фізичне виховання» команди 4 курсу ще раз підтвердили, що для перемоги важливим є наполегливість і досвід.

     Змагання з гімнастики та спеціальної фізичної підготовки  та змагання з легкої атлетики серед студентів відділення «Фізичне виховання», що відбулися у вівторок та в четвер, стали продовження тижня.

      Відкрите заняття з дисципліни: «Гімнастика з методикою викладання», проведене викладачем кафедри Северін Л.Є. та конкурс педагогічної майстерності серед студентів коледжу на тему: «Мультимедійне забезпечення галузі «Фізичне виховання» наочно продемонстрували практичні можливості використання інформаційно-комп’ютерних технологій при організації навчально-виховного процесу на уроках фізичного виховання та підвищення ефективності роботи вчителя фізичної культури засобами  цих технологій.

 

Предметна комісія викладачів

 фізичного виховання

Всього коментарів: 0

Коментарі

Додавати коментарі мають право
лише зареєстровані користувачі.

Вхід Реєстрація

Луцький педагогічний коледж (сайт-архів)
Проспект Волі 36
м. Луцьк
Волинська область 43010

Телефон:
Директор: (0332) 77-06-59
Приймальна комісія: (0332) 24-81-50
Гаряча лінія Міністерства освіти і науки України (044) 481-32-15
Телефон довіри (0332) 72-12-17
E-mail:
lpk@ua.fm

ЛПК © 2009 - 2018

Хостинг від uCoz

Новий сайт
Луцького педагогічного коледжу
lpc.org.ua