ТЕМА: ТРЕНІНГ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ВИКЛАДАЧІВ

Переглядів : 274

  Тренінг професійного розвитку викладачів

   Згідно Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»  заклади освіти мають всебічно сприяти розвитку в учнів та студентів критичного мислення, а для цього вчителі та викладачі мають володіти відповідною методикою. З метою впровадження у практику нових освітніх продуктів у сфері критичного мислення 22 вересня 2017 року на базі Луцького педагогічного коледжу відбувся тренінг професійного розвитку викладачів «Методика розвитку критичного мислення учнів у викладанні різних предметів» БАЗОВИЙ. Тренінг проведено Іриною Барановою, тренеркою Освітньої платформи з розвитку критичного мислення, фахівчинею у галузі освітніх інновацій, розробницею і авторкою посібників з критичного мислення (м. Київ).

     На тренінгувикладачки коледжу змогли не лише поглибити свої знання у сфері навчання критичному мисленню,  опрацювати структуру і методику заняття з розвитку критичного мислення,  типи, види і методику застосування запитань як інструмента розвитку критичного мислення, методи критичного опрацювання інформації,  але, і що дуже цінно, – пройти практикум з використання інтерактивних методів навчання та формувати у себе необхідні уміння і навички.

      По закінченню навчання учасниці тренінгу отримали сертифікат, який засвідчує їх участь у тренінгу. Викладачі Луцького педагогічного коледжу дбають про підвищення свого професійного рівня та беруть активну участь у реформуванні сучасної освіти і творенні Нової української школи!

 

 

 

Всього коментарів: 0

Коментарі

Додавати коментарі мають право
лише зареєстровані користувачі.

Вхід Реєстрація

Луцький педагогічний коледж (сайт-архів)
Проспект Волі 36
м. Луцьк
Волинська область 43010

Телефон:
Директор: (0332) 77-06-59
Приймальна комісія: (0332) 24-81-50
Гаряча лінія Міністерства освіти і науки України (044) 481-32-15
Телефон довіри (0332) 72-12-17
E-mail:
lpk@ua.fm

ЛПК © 2009 - 2018

Хостинг від uCoz

Новий сайт
Луцького педагогічного коледжу
lpc.org.ua