ТЕМА: V НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Переглядів : 223

       26 листопада 2015 року у Луцькому педагогічному коледжі відбулася п’ята науково-практична конференція «Методологічні та методичні проблеми викладання соціально-економічних дисциплін у сучасному освітньому процесі». Захід розпочався з вітальних слів О. С. Хомича – завідувача навчально-методичним кабінетом.

      Для участі у науковому зібранні надійшло понад 60 заявок від викладачів, учителів, вихователів, студентів. Почесним гостем конференції став доктор історичних наук, професор О. Й. Дем’янюк. Його доповідь на тему «Уроки доби української Центральної Ради в системі сучасного національного виховання» викликала значний інтерес з-поміж учасників. Окреслення паралелей між становищем Української держави на поч. ХХ ст. і нинішніми спромогами незалежної України втримати свою цілісність породили жваву дискусію у залі. Відрадно, що активність аудиторії в обміні думками зберігалася впродовж усього зібрання.

     Географія учасників включала педагогів із Ковельського, Любешівського, Горохівського, Камінь-Каширського районів, а також дошкільних, загальноосвітніх та вищих навчальних закладів різних рівнів акредитації м. Луцька. Завітали й колишні студенти Луцького педагогічного коледжу, а нині – досвічені фахівці.

      Цього року конференція дебютувала у новому форматі. Звичні пленарне та секційні засідання були замінені панельними дискусіями. За словами учасників, це сприяло інтенсифікації контакту між доповідачами й  слухачами. Відсутність поділу на вузькі тематичні групи уможливила те, що кожен із присутніх мав нагоду почути й  обговорити всі виступи. Тішить, що до розмови активно приєднувалися студенти, котрі роблять свої перші кроки у дослідженнях.

       П’ята листопадова конференція у Луцькому педагогічному коледжі вдалася. Свідчення тому – якісні доповіді, неординарні запитання, конструктивний діалог та погодження наступної зустрічі за рік. 

 

 

 

 

Всього коментарів: 0

Коментарі

Додавати коментарі мають право
лише зареєстровані користувачі.

Вхід Реєстрація

Луцький педагогічний коледж (сайт-архів)
Проспект Волі 36
м. Луцьк
Волинська область 43010

Телефон:
Директор: (0332) 77-06-59
Приймальна комісія: (0332) 24-81-50
Гаряча лінія Міністерства освіти і науки України (044) 481-32-15
Телефон довіри (0332) 72-12-17
E-mail:
lpk@ua.fm

ЛПК © 2009 - 2018

Хостинг від uCoz

Новий сайт
Луцького педагогічного коледжу
lpc.org.ua