ТЕМА: ВИПУСКНИЙ 2017

Переглядів : 994

   Минають студентські роки. Уже не заб’ється серце в пришвидшеному темпі від слів «Дістаємо подвійні листочки», уже не будемо червоніти, вмовляючи викладача перенести контрольну ще на тиждень, не посміємося всією групою над «перлом», що його створив хтось у контрольній. Ми сумуватимемо за безсонними ночами перед заліками, захочемо ще раз відчути щастя від складеного екзамену; переживемо непереборне бажання знову опинитися серед однокурсників і відчути себе студентом.

   Ми згадуватимемо наших викладачів: серед них є любителі афоризмів і тонких підколів, майстри філософських повчань і просто жартів, поціновувачі рефератів, написаних від руки, і фанати віршів, продекламованих «із душею». Саме від наших наставників ми засвоїли головний урок – бути Людиною. За будь-яких обставин, при будь-яких посадах і статках.

   Ми не були ідеальними студентами (а ідеальні студенти бувають?). Але переконані: нас будуть згадувати лише з позитивом. Адже річ не в тім, хто був найрозумнішим, найкрасивішим, найвеселішим, найактивнішим, а в тім, що усі ми були, є і будемо частинкою історії Луцького педагогічного коледжу.

   Отож, геть ностальгію! Попереду в нас ще стільки цікавого і незабутнього! Попереду – ціле життя!

   Ми низько вклоняємося нашим мудрим педагогам! Щиро дякуємо всім працівникам коледжу! Ми збережемо у наших серцях пам’ять про рідний коледж і про тих, хто навчив жити на світі чесно, з любов’ю до праці та людей.

 

 

 

 

 

 

Всього коментарів: 0

Коментарі

Додавати коментарі мають право
лише зареєстровані користувачі.

Вхід Реєстрація

Луцький педагогічний коледж (сайт-архів)
Проспект Волі 36
м. Луцьк
Волинська область 43010

Телефон:
Директор: (0332) 77-06-59
Приймальна комісія: (0332) 24-81-50
Гаряча лінія Міністерства освіти і науки України (044) 481-32-15
Телефон довіри (0332) 72-12-17
E-mail:
lpk@ua.fm

ЛПК © 2009 - 2018

Хостинг від uCoz

Новий сайт
Луцького педагогічного коледжу
lpc.org.ua