ТЕМА: ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР

Переглядів : 216

Всеукраїнський семінар «Ґендерний аудит ВНЗ як інструмент реалізації політики рівних прав та можливостей жінок та чоловіків в освітній сфері»

   18–20 лютого 2015 року у Сумському державному університеті відбувся Всеукраїнський семінар «Ґендерний аудит ВНЗ як інструмент реалізації політики рівних прав та можливостей жінок та чоловіків в освітній сфері».

 Захід є складовою діяльності Всеукраїнської мережі осередків ґендерної освіти ВНЗ та спрямований на опрацювання механізмів створення у вищій школі середовища, яке зумовлює рівні можливості самореалізації жінок і чоловіків як серед студентства, так і серед викладачів/викладачок та співробітників/співробітниць. Партнером семінару є Представництво фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

  Учасники заходу обговорили актуальні питання реформування вищої освіти в Україні, важливість врахування ґендерного компоненту в цьому процесі, роль у ньому осередків ґендерної освіти ВНЗ, а також опрацювали методологію ґендерного аудиту як інструменту вдосконалення політики рівних можливостей у ВНЗ.

  У семінарі взяли участь осередки ґендерної освіти міст Сум, Харкова, Дніпропетровська, Кривого Рогу, Одеси, Запоріжжя. Центр ґендерної освіти Луцького педагогічного коледжу представляла керівник Центру Г. І. Єрко.


Виступ Г.І. Єрко

 


Під час роботи семінару

 


Презентація наукового видання "Гендерна парадигма освітнього простору"

 


Робота семінару

Всього коментарів: 0

Коментарі

Додавати коментарі мають право
лише зареєстровані користувачі.

Вхід Реєстрація

Луцький педагогічний коледж (сайт-архів)
Проспект Волі 36
м. Луцьк
Волинська область 43010

Телефон:
Директор: (0332) 77-06-59
Приймальна комісія: (0332) 24-81-50
Гаряча лінія Міністерства освіти і науки України (044) 481-32-15
Телефон довіри (0332) 72-12-17
E-mail:
lpk@ua.fm

ЛПК © 2009 - 2018

Хостинг від uCoz

Новий сайт
Луцького педагогічного коледжу
lpc.org.ua