ТЕМА: ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОГО ГУРТКА «ДИДАСКАЛ»

Переглядів : 197

   22 березня 2017 року, на свято Сорока святих та в річницю створення Педагогічного гуртка «Дидаскал», в Музеї історії Луцького братства відбулося засідання гуртка, яке проходило у формі історичної години з елементами театралізації на тему «Учити даскал і любити маєт діти всі заровно»: освітньо-виховна система Луцької братської школи».

   Про етапи розвитку братської школи в XVII ст., її навчальний та виховний процес, викладацький склад та школярів розповіли лектори – Олена Бірюліна, провідний науковий співробітник Волинського краєзнавчого музею та Сергій Марчук, кандидат педагогічних наук, керівник гуртка «Дидаскал» Луцького педагогічного коледжу.

   Студенти-гуртківці – дидаскали 2-4 курсів (Серафим Виннічук, СергійПрилепа, Ірина Клочак, Анна Козлюк, Оксана Гурин, Ніка Коробко, Валентин Хаймик, Оксана Бігунська, Тарас Луцюк, Богдан Козюмич, Артур Шнетінберт, Анатолій Козачук) – інсценізували реалії шкільного життя в Луцьку за статутними шкільними документами: «Артикулами шкільних правил» і «Порядку шкільного» (1624) та проводили паралелі із сучасними освітньо-виховними традиціями. Дидаскали ознайомили присутніх з етнографічними матеріалами обряду закликання весни на свято Сорока мучеників.

Театралізовані дії студентів

 

 

 

 

Всього коментарів: 0

Коментарі

Додавати коментарі мають право
лише зареєстровані користувачі.

Вхід Реєстрація

Луцький педагогічний коледж (сайт-архів)
Проспект Волі 36
м. Луцьк
Волинська область 43010

Телефон:
Директор: (0332) 77-06-59
Приймальна комісія: (0332) 24-81-50
Гаряча лінія Міністерства освіти і науки України (044) 481-32-15
Телефон довіри (0332) 72-12-17
E-mail:
lpk@ua.fm

ЛПК © 2009 - 2018

Хостинг від uCoz

Новий сайт
Луцького педагогічного коледжу
lpc.org.ua