ТЕМА: ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖУ ІЗ ЗАХИСНИКОМ ВІТЧИЗНИ

Переглядів : 176

         13 жовтня 2015 року в Луцькому педагогічному коледжі відбулася зустріч студентів та викладачів кафедри суспільних дисциплін з учасником бойових дій в зоні АТО, нині волонтером Самчуком Тарасом. Відбулась зацікавлена розмова щодо необхідності волонтерства та підтримки Українського війська в сучасних умовах.

            За час спілкування з гостем студенти дізналися  багато цікавого. Тарас розповів про те, в яких умовах перебувають учасники АТО на передовій, яку допомогу вони потребують в першу чергу, яку соціальну реабілітацію вони отримують після повернення із зони АТО, як змінюється світогляд учасників бойових дій після повернення в мирне життя, про участь в бойових діях жінок. Звісно ж, всіх цікавило найбільше питання – коли скінчиться війна? Гість щиро відповідав на всі запитання студентів і викладачів, хоча й було видно, як важко пригадувати події, які багато в чому змінили не тільки погляди на життя, а й на важливість таких загальнолюдських цінностей і рис, як доброта, співчуття, самопожертва, вміння підтримати словом і ділом. Неохоче згадував подробиці бойових дій в Іловайську. Він каже, що пережиті жахіття ніколи не забути. Тому після демобілізації почав займатися волонтерством, допомагаючи своїм військовим побратимам. Він їздить на передову, проводить майстер-класи із тактичної медицини, а також займається просвітницькою роботою. Тарас не може залишити хлопців, які зараз на передовій і робить усе, що в силах. На завершення зустрічі додав:

          – Нехай не фізично, але морально кожен з вас може підтримати наших бійців, – звернувся Тарас до студентів. – Коли зустрінете людей у формі, просто підійдіть, обніміть і скажіть, яку важливу справу вони роблять для вас – захищають ваше мирне життя.

        Наприкінці зустрічі від імені студентів та викладачів студентка 4 курсу спеціальності «Початкове навчання» Надія привітала Тараса з Днем захисника України та висловила глибоку вдячність за його мужність, витривалість та силу волі. 

 

 

 

 

Всього коментарів: 0

Коментарі

Додавати коментарі мають право
лише зареєстровані користувачі.

Вхід Реєстрація

Луцький педагогічний коледж (сайт-архів)
Проспект Волі 36
м. Луцьк
Волинська область 43010

Телефон:
Директор: (0332) 77-06-59
Приймальна комісія: (0332) 24-81-50
Гаряча лінія Міністерства освіти і науки України (044) 481-32-15
Телефон довіри (0332) 72-12-17
E-mail:
lpk@ua.fm

ЛПК © 2009 - 2018

Хостинг від uCoz

Новий сайт
Луцького педагогічного коледжу
lpc.org.ua