Студентська рада

     Студенти, які навчаються у Луцькому педагогічному коледжі, творять молодіжну спільноту, яка має право на демократичне і повноцінне представлення своїх інтересів.

     Студентське самоврядування – це право молодих людей брати участь у вирішенні важливих питань життєдіяльності навчального закладу. Представники студентського колективу входять до складу педагогічної ради, активно співпрацюють з адміністрацією коледжу, зі студентами інших ВНЗ і молодіжними організаціями області.

     Самоврядування студентів включає в себе старостат, студентську раду коледжу та гуртожитку. У його структурі діють такі сектори: культурно-просвітницький, інформаційний, спортивно-оздоровчий, навчально-виховний.

     Органи студентського самоврядування забезпечують захист прав студентів, контролюють виконання ними своїх обов’язків, створюють необхідні умови для відпочинку і дозвілля, займаються волонтерською та благодійницькою роботою.

     В активі студентської ради коледжу – цікаві та різноманітні заходи: інтелектуальні ігри, тематичні вечори, концерти, дискотеки, випуск передач студентського радіо, інформаційного вісника.

     Систематичною є участь студентів у благодійних акціях: «Не будь байдужим», «Подаруй дитині радість», «Фабрика святого Миколая», «Від серця до серця».

     Традиційним стало проведення зустрічей представників студради з адміністрацією, круглих столів, «Відкритих мікрофонів», метою яких є обговорення проблем організації навчально-виховного процесу та господарсько-побутової діяльності.

     З метою формування активної життєвої позиції студентська рада ініціює проведення різноманітних тренінгів, семінарів, практикумів. Вагомим досягненням студради є перемога у різних номінаціях обласного фестивалю «Студентська республіка» та участь у Всеукраїнському фінальному турі (місто Одеса).

     2009 року студрада Луцького педагогічного коледжу стала співорганізатором проекту «Кордон 835. Європейські Дні Добросусідства». Спільно з Волинською обласною студентською радою було організовано польсько-український проект «Інтернет-біржа молодіжних ініціатив» та перший в Україні студентський фестиваль «Студіналія».

     Задуми студентської ради завжди знаходять підтримку з боку адміністрації коледжу. Для їх реалізації створені належні умови: обладнано кабінет для роботи активу, придбано необхідну оргтехніку, розроблені критерії морального і матеріального заохочення.

Засідання Школи студентської ради (в центрі – голова ради Оксана Ільчук)

Актив студентської ради

Учасники студентського фестивалю «Студіналія»

Учасники студентської конференції

Студрада на Посвяті першокурсників у студенти

Робота над інформаційним вісником студради

Луцький педагогічний коледж (сайт-архів)
Проспект Волі 36
м. Луцьк
Волинська область 43010

Телефон:
Директор: (0332) 77-06-59
Приймальна комісія: (0332) 24-81-50
Гаряча лінія Міністерства освіти і науки України (044) 481-32-15
Телефон довіри (0332) 72-12-17
E-mail:
lpk@ua.fm

ЛПК © 2009 - 2020

Хостинг від uCoz

Новий сайт
Луцького педагогічного коледжу
lpc.org.ua